Policové regály VARIMO

Spoľahlivé riešenie pre Vaše skladovanie, to je kovový regálový systém VARIMO. Či už potrebujete vybaviť archív, sklad, garáž, pivnica či komoru, široká škála rozmerových a nosnostných variantov a vysoko stabilná konštrukcia regálov Vám zabezpečí poriadok v ukladaní.

Policový regál VARIMO

Vlastnosti policových regálov VARIMO:

Popis

Policový regál VARIMO

Kovové policové regály VARIMO sú vhodné pre ukladanie šanónov a dokumentácie, voľne uloženého tovaru, tovar v škatuliach i ostatného materiálu. Jedná sa o kvalitný regálový systém v celokovovom prevedení s pozinkovanou povrchovou úpravou. Zostavovanie sa uskutočňuje zásuvným spôsobom bez použitia skrutiek. Jednotlivé komponenty sú dômyselne navrhnuté tak, aby jednotlivé spoje boli pevné a pritom bolo zostavenie regálu ľahké. Regálová zostava vytvára robustný a stabilnú konštrukciu a napriek tomu pôsobí odľahčeným dojmom. Toto je dosiahnuté sofistikovaným profilovaním jednotlivých komponentov regálu, ktoré zaručuje vysokú nosnosť regálu zaistenou použitím bezpečnostného koeficientu.

Kovové policové regály VARIMO získali ocenenie "Český výrobok", ktorý potvrdzuje, že výroba a použité materiály pochádza z domácich zdrojov.

Ďalším nemenej dôležitým hľadiskom je, že regálový systém VARIMO obstál v záťažových skúškach a obdržal certifikát Strojárenského skúšobného ústavu v Brne.

Fotka výrobnej linky v sklade firmy E-Regaly.sk

O nás

Kto sme a čo robíme?

Firma E-regaly sa nachádza na českom a slovenskom trhu už vyše desať rokov. Za tú dobu sme vybudovali sklad pri Kutnej Hore, v ktorom väčšinu produktov držíme skladom. Disponujeme tiež výrobnou linkou a sme hrdým výrobcom policových regálov značky VARIMO, ktoré splnili náročné testy Strojárenského skúšobného ústavu. Nadobudnuté skúsenosti nám každý deň pomáhajú v riešení vašich prianí a požiadaviek. Či už sa jedná o vybavení pivničky alebo o stavbu poschodového skladu, je pre nás zákazník vždy na prvom mieste. Našou najlepšou vizitkou sú spokojní klienti, ktorí sa na nás opakovane obracia nielen pri zariaďovaní skladov, ale aj dielní.

Čítať viac
Biele Vody 265,
053 76 Mlynky
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00
Obchodné podmienky | Spracovanie osobných údajov | Copyright © 2021 e-regaly.sk