Paletové regály BIBLOC

Spolu s paletovými regálmi BIBLOC získate preverený systém pre skladovanie paletovaného tovaru a je jedno či používate štandardné EUR palety a alebo palety atypických rozmerov. Naše paletové regály vám vždy ponúknu kvalitné prevedenie a variabilné konštrukciu, ktorá sa prispôsobí potrebám vášho skladovania.

Vlastnosti paletových regálov BIBLOC:

  • profesionálny regálový systém, kvalitné spracovanie
  • bezskrutkový systém, jednoduchá montáž
  • pevná konštrukcia z certifikovaných ocelí
  • stabilné regály s vysokým rozsahom nosnosťou
  • variabilný prevedenie umožňuje vytvoriť širokú škálu regálových zostáv
  • regály možno zostavovať do priebežnej nekonečnej série
  • doplnky pre zvýšenie variability využitie regálov
  • vhodný pre sklady a dielne

Popis

Paletový regál Bi-Bloc

Paletové regály BIBLOC sa skladajú zo základných konštrukčných prvkov, ktorými sú rámy a nosníky. Rámy tvoria bočnici regálu pozostávajúci zo samotných stĺpov osadených patkami a previazanými medzi sebou diagonálami. Nosníky sú vyrobené z uzavretých profilov obdĺžnikového prierezu a na koncoch vybavené konektory pre uchytenie k stĺpom. Všetky komponenty paletového regálu BIBLOC sú dimenzované pre príslušné zaťaženie.

Povrchová ochrana paletových regálov BI-BLOC je prevedená pozinkovaním, čo zaručuje väčšiu odolnosť proti oteru na rozdiel od štandardných lakovaných regálov a zároveň je veľmi dobre chráni pred koróziou. Nosníky sú opatrené na krajoch červenú linkou pre ľahšiu orientáciu pri zakladaní, lepšie tak možno odhadnúť rovinu pre založenie palety do regálu. Hĺbka regálu je 1000 mm, to umožňuje zakladať palety bez obavy, že by bola paleta na niektorom z koncov uložená na hrane, takto regál poskytuje dostatočné presahy. Samozrejme sú v ponuke aj iné hĺbky tak, aby bolo možné ukladať palety aj na šírku, prípadne iné atypické palety.

Sestavit paletový regál BIBLOC
Fotka výrobnej linky v sklade firmy E-Regaly.sk

O nás

Kto sme a čo robíme?

Firma E-regaly sa nachádza na českom a slovenskom trhu už vyše desať rokov. Za tú dobu sme vybudovali sklad pri Kutnej Hore, v ktorom väčšinu produktov držíme skladom. Disponujeme tiež výrobnou linkou a sme hrdým výrobcom policových regálov značky VARIMO, ktoré splnili náročné testy Strojárenského skúšobného ústavu. Nadobudnuté skúsenosti nám každý deň pomáhajú v riešení vašich prianí a požiadaviek. Či už sa jedná o vybavení pivničky alebo o stavbu poschodového skladu, je pre nás zákazník vždy na prvom mieste. Našou najlepšou vizitkou sú spokojní klienti, ktorí sa na nás opakovane obracia nielen pri zariaďovaní skladov, ale aj dielní.

Čítať viac