Konfigurátor regálových zostáv

Navrhnite si sami svoju regálovú zostavu. Máte svoju predstavu o požadovanom regálu? Potom máte jedinečnú príležitosť navrhnúť si pomocou nášho konfigurátora regálové zostavy. Upozornenie - Pre zobrazenie je nutné mať v internetovom prehliadači povolený JavaScript.

policové regály VARIMO

policové regály VARIMO

paletové regály BI-BLOC

paletové regály BI-BLOC

dielenské stoly AXTOR

dielenské stoly AXTOR

Zostavte si vlastný dielenské stoly AXTOR

Pracovné stoly AXTOR sa vyznačujú kvalitným dielenským spracovaním. Ich robustná konštrukcia zaisťuje vysokú stabilitu a nosnosť stola. Doska stola je vyrobená z kvalitnej budoké špárovky. Dielenské stoly značky AXTOR si možno jednoducho zostaviť podľa svojich predstáv v našom konfigurátore dielenských stolov. Dielenský stôl možno vybaviť skrinkami aj šuplíky a alebo napríklad výškovo nastaviteľným podnožím, ale to už necháme na vás. Určite nezabudnite aj na širokú škálu doplnkov, ktoré možno doobjednať na našom eshope.

Zostaviť
Fotka výrobnej linky v sklade firmy E-Regaly.sk

O nás

Kto sme a čo robíme?

Firma E-regaly sa nachádza na českom a slovenskom trhu už vyše desať rokov. Za tú dobu sme vybudovali sklad pri Kutnej Hore, v ktorom väčšinu produktov držíme skladom. Disponujeme tiež výrobnou linkou a sme hrdým výrobcom policových regálov značky VARIMO, ktoré splnili náročné testy Strojárenského skúšobného ústavu. Nadobudnuté skúsenosti nám každý deň pomáhajú v riešení vašich prianí a požiadaviek. Či už sa jedná o vybavení pivničky alebo o stavbu poschodového skladu, je pre nás zákazník vždy na prvom mieste. Našou najlepšou vizitkou sú spokojní klienti, ktorí sa na nás opakovane obracia nielen pri zariaďovaní skladov, ale aj dielní.

Čítať viac
Biele Vody 265,
053 76 Mlynky
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00
Obchodné podmienky | Spracovanie osobných údajov | Copyright © 2020 e-regaly.sk