Dielenské stoly AXTOR

Dielenské stoly radu AXTOR sú určené pre remeselné a iné práce do dielní a na ďalšie obdobné pracovisko. Vyššia váha dosky spolu s pevným a stabilným podnožím zaručuje veľmi dobrú stabilitu stolu, ktorá vyhovuje aj tým najnáročnejším druhom práce.

Vlastnosti dielenských stolov AXTOR

  • variabilný prevedenie s množstvom kombinácií
  • robustná konštrukcia z bukovej škárovky a zváraných komponentov
  • 2 typy podnoží (pevné a výškovo nastaviteľné)
  • pracovnej dosky z kvalitnej bukovej špárovky hr. 40 mm v 4 dĺžkach (1200-1500-1750 a 2000 mm)
  • výška stola 850 mm, hĺbka 700 mm
  • 3 typy zásuvkových a 2 typy skriňových kontajnerov
  • kontajnery a skrinky je možné kombinovať podľa požiadaviek
  • kovové konštrukcie stolov v dvoch farbách: šedej RAL 7035 a modrej RAL 5015
  • stôl sa dodáva rozložený, montážny materiál je priložený

Popis

Dielenský stôl AXTOR

Konštrukcia rámu stola je vytvorená z kovových profilov a pracovná doska je vyrobená z dreveného masívu (bukovej škárovky) s hrúbkou 40 mm. Hĺbka všetkých stolov je jednotná 700 mm a dĺžku pracovnej dosky možno zvoliť od 1200 do 2000 mm.

Dielenské stoly AXTOR umožňujú široký výber variantov prevedení od základného, kedy je stôl tvorený na oboch stranách len podnožím až po vybavenie stola rôznymi skrinkami a kontajnery podľa vlastného uváženia. Podnožie stola je možné zvoliť buď pevné alebo nastaviteľné, výška stola je potom 850 mm v prípade pevných nohách a pri nastaviteľných sa pohybuje v rozmedzí 850 až 1000 mm. Pätky na nohách majú otvory pre uchytenie stola do podlahy pre docielenie lepšej stability.

Zásuvky kontajnerov sú vybavené 90% guličkovými výsuvmi, dvierka u skriniek sú vybavené zámkami s náhradnými kľúčmi. Kovová konštrukcia stolov je chránená proti korózii kvalitným práškovým lakom v dvoch odtieňoch RAL 7035 (sivá) a RAL 5015 (modrá).

Sestavit dílenský stůl AXTOR
Fotka výrobnej linky v sklade firmy E-Regaly.sk

O nás

Kto sme a čo robíme?

Firma E-regaly sa nachádza na českom a slovenskom trhu už vyše desať rokov. Za tú dobu sme vybudovali sklad pri Kutnej Hore, v ktorom väčšinu produktov držíme skladom. Disponujeme tiež výrobnou linkou a sme hrdým výrobcom policových regálov značky VARIMO, ktoré splnili náročné testy Strojárenského skúšobného ústavu. Nadobudnuté skúsenosti nám každý deň pomáhajú v riešení vašich prianí a požiadaviek. Či už sa jedná o vybavení pivničky alebo o stavbu poschodového skladu, je pre nás zákazník vždy na prvom mieste. Našou najlepšou vizitkou sú spokojní klienti, ktorí sa na nás opakovane obracia nielen pri zariaďovaní skladov, ale aj dielní.

Čítať viac