Dopyt regálových systémov

Tu môžete vyplnením jednoduchých formulárov popýtať všetko od policových a paletových regálov po poschodové sklady a plošiny.

Vyberáme:

Prosím vyberte Vami požadovaný systém alebo druh regálu. Každý regál, poschodový sklad a plošina slúži tak dobre, ako dobrý je jeho návrh. Dajte nám vedieť, čo potrebujete a my sa postaráme o to najlepšie riešenie.

Parametre:

Tu už vyplníte všetky potrebné informácie, aby sme pre vás mohli vytvoriť ponuku. A žiadny strach, jedná sa o nezáväznú a bezplatnú dopyt.

Policové regály

Pre lepšiu orientáciu je dobré si jednotlivé dopyty pomenovávať. (Napríklad Policové regály - SKLAD)

Zadajte maximálnu dĺžku priestoru pre požadovanú regálovú zostavu (v milimetroch).

Tu uveďte požadovanú výšku regálu (v milimetroch).

Zo zoznamu vyberte požadovanú hĺbku regálu.

Uveďte aký požadujete počet políc nad sebou v regáli.

Ak chcete viac rovnakých regálových zostáv naraz, sem napíšte ich počet.

Fotka výrobnej linky v sklade firmy E-Regaly.sk

O nás

Kto sme a čo robíme?

Firma E-regaly sa nachádza na českom a slovenskom trhu už vyše desať rokov. Za tú dobu sme vybudovali sklad pri Kutnej Hore, v ktorom väčšinu produktov držíme skladom. Disponujeme tiež výrobnou linkou a sme hrdým výrobcom policových regálov značky VARIMO, ktoré splnili náročné testy Strojárenského skúšobného ústavu. Nadobudnuté skúsenosti nám každý deň pomáhajú v riešení vašich prianí a požiadaviek. Či už sa jedná o vybavení pivničky alebo o stavbu poschodového skladu, je pre nás zákazník vždy na prvom mieste. Našou najlepšou vizitkou sú spokojní klienti, ktorí sa na nás opakovane obracia nielen pri zariaďovaní skladov, ale aj dielní.

Čítať viac